Skike V9 Tour 150 mm

Skike V9 Tour 150 mm

2 999,00 zł
S DPH

Skike V9 TOUR 150 to lekki model, dedykowany osobom pragnącym poruszać się poprawnym krokiem klasycznym (łyżwowanie to oczywistość) po drogach dobrej jakości. Nartorolki wyposażone zostały w sprawdzone, bardzo trwałe (nawet 5x bardziej od 200mm) opony Kenda Road Star. 

Model ten (dwie sztuki) jest lżejszy od swojego 200mm odpowiednika o 600g. 

Počet

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

V9 Tour 150 mm wyposażony w mechanizm, dzięki któremu jego poprzednik wywołał rewolucję w jeździe na rolkach - technologię ruchomej pięty, stopy i jednokierunkowego łożyska. Technologia ta pozwala użytkownikowi iść naprzód w klasycznym stylu narciarstwa biegowego, a łyżwa interweniuje tam gdzie to możliwe, nie odbierając im nic z modelu, do tego przeznaczonego "V9 Fire". W modelu TOUR, łyżwowanie jest tak samo wygodne z dodatkiem - krok klasyczny stylu narciarstwa biegowego.

Oszczędza to dużo energii i pozwala na dłuższe wycieczki - stąd nazwa tego niezwykłego modelu. Wyposażone w ograniczniki, można opanować elewacje, lekkie materiały, takie jak wysokowydajne tworzywo sztuczne i aluminium, zapewniają przyjemność z jazdy, stabilność i zwrotność.

Hamulce, żebra chłodzące na szczękach hamulcowych zmniejszają zużycie i zapewniają zwiększoną skuteczność hamowania. Oprócz pasów odblaskowych na pokładzie znajdują się również opony Road Star - preferowane przez społeczność łyżwiarską. Co więcej, dzięki genialnej mechanice, TOUR jest również idealny dla osób, które po prostu chcą swobodnie jeździć prosto przed siebie w wygodny sposób - nawet jeśli mogliby przekroczyć Alpy za pomocą tego modelu.

Cechy charakterystyczne:

  • lekka aluminiowa konstrukcja,
  • hamulce na obu rolkach,
  • trwałe opony o średnicy 150 mm, opony dętkowe,
  • łożyska jednokierunkowe na przednich kołach,
  • podnoszona cała platforma, do której mocowany jest but, która daje możliwość jazdy stylem łyżwowym i klasycznym,
  • 3-stopniowa regulacja położenia przedniego koła, umożliwia zmianę prześwitu pod szyną
  • system dopasowania do niedoskonałości nóg, regulacja płynna lub stopniowa
  • skuteczny intuicyjny system hamowania, hamulce z radiatorem dla lepszego odprowadzenia ciepła i lepszej efektywności
  • do użytku z dowolnymi butami sportowymi lub turystycznymi.

 

Możliwość doposażenia w akcesoria : błotniki,  zestaw do montażu kół 150 mm

Gwarancja producenta na nartorolki Skike: 6 miesięcy + dodatkowe 6 miesięcy , gdy w ciągu miesiąca od zakupu zarejestrujesz swoje Skike na stronie http://www.skike.com. Do rejestarcji potrzebujesz: nr seryjny Skike (na spodzie szyny głównej), nr z czarnej karty RFID, data zakupu z paragonu lub faktury oraz nazwę sprzedawcy. 

Dodatkowo klientowi przysługują wszystkie inne prawa konsumenta wynikające z uregulowań prawnych UE.

Uwagi eksploatacyjne:

1. należy regularnie kontrolować ciśnienie w oponach (zalecane ciśnienie 5 BAR), pompować pompką z manometrem do wartości wskazanej na oponie. Nie wolno pompować rolek kompresorem z powodu małej objętości dętki. 

2. przed pierwszą jazdą zalecane jest sprawdzenie wszystkich połączeń śrubowych, zwłaszcza dokręcenie kół.

 

ZANIM WŁOŻYSZ ROLKI ZAŁÓŻ KASK I OCHRANIACZE NA KOLANA I ŁOKCIE

3 ks