Wypożyczalnia nartorolek terenowych SKIKE, POWERSLIDE, SRB

Jesteś tu bo interesujesz się tematem nartorolek terenowych - super!
Jeżeli do zakupu brakuje Ci możliwości spróbowania, wypożyczenia nartorolek, przejechania się na jednym z modeli/producentów to znalazłeś właściwe miejsce.

Wypożyczenie, spróbowanie nie kosztuje NIC - poza czasem spędzonym przy siedzibie firmy Cross-Skating.pl
w towarzystwie wskazówek i know-how od Autoryzowanego Instruktora Skike
https://skike.com/en/trainers-retailers-courses/trainer-ID15448-cross-skating-poland-tychy_3.0.sp.15448.html#findtrainer

Aby umówić się na jazdy próbne przedzwoń 731 520 530 lub wyślij zapytanie na adres instruktor@cross-skating.pl

Dostępne modele na których można próbować:

Powerslide XC Trainer

Powerslide XC Trainer

Powerslide XC Skeleton

Skike V7 Plus Pro

Skike V7 Plus Pro

Skike V9 Fire 200

Skike V9 Fire 200

Skike V9 Tour 200

Skike V9 Tour 200

Skike V9 Tour 150

SRB XRS01 150

 

Każde rolki/nartorolki parowane są z kijami 


Regulamin wypożyczalni rolek/nartorolek terenowych:
1. Decydując się na spotkanie, klient oświadcza, że zapoznał się z ofertą i regulaminem niżej zamieszczonym - wysyłając swoje imię i nazwisko z uzgodnioną datą i godziną spotkania na adres instruktor@cross-skating.pl
2. Wypożyczający wie, że użytkowany sprzęt jest własnością firmy Cross-Skating.pl, w przypadku zniszczenie sprzętu zobowiązuje się pokryć koszty naprawy lub części zamiennych.
3. Klient jest w pełni świadomy, że poruszanie się na sprzęcie wymaga określonych umiejętności i ewentualny upadek może spowodować obrażenia ciała - za które ponosi on sam odpowiedzialność.
4. Na spotkanie w celu zaznajomienia się ze sprzętem, klient zobowiązany jest przyjść w ochraniaczach na kolana, łokcie oraz w kasku.
Klient ma świadomość, że brak elementów ochraniających ciało naraża użytkownika na konsekwencje obrażeń, urazów - za które odpowiedzialność bierze on sam na siebie.
5. Klient nie będzie przenosił odpowiedzialności na instruktora za skutki nauki jazdy na rolkach/nartorolkach terenowych.