Hamulec WAHIA do nartorolek

Hamulec WAHIA do nartorolek

zł480.00
Tax included

Skike WAHIA to uniwersalne hamulce do stosowania z każdym typem nartorolek, niezależnie od producenta, modelu czy konstrukcji - dla każdego nartorolkarza.

Quantity

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

NIEOPROCENTOWANE RATY!!
UWAGA! Od dzisiaj do 5 maja możesz sprawić sobie nową formę na lato bez nadużywania portfela.
UWAGA! Nieoprocentowane raty tylko przez ten link: https://bit.ly/2UC4SQj (zakupy przez zaprzyjaźnioną stronę wulkdrive.pl)
Link do V9 Fire 200mm: https://bit.ly/2G5vvVG

Hamulce skike WAHIA nie są w jakikolwiek sposób powiązane z rolkami, tylko z butami. To niezwykłe, rewolucyjne podejście decyduje o ich uniwersalności. Mogą być używane z dowolnym typem wiązania, dowolnym rodzajem i rozmiarem buta. Najważniejszą zaletą dla użytkownika jest pełna kontrola nad siłą hamowania, bez jakiegokolwiek pogorszenia właściwości jezdnych nartorolek.

Z całkowitą masą na poziomie 150 g, hamulce WAHIA są najlżejszym możliwym rozwiązaniem. Praktycznie nie zauważa się żadnego dodatkowego obciążenia na nodze. Nie ma też dodatkowego obciążenia w rejonie pięty, jak to ma miejsce w typowych hamulcach.

Dzięki hamulcom skike WAHIA, różnego rodzaju nartorolki terenowe, w tym nowe typy rolek skike, mogą być użytkowane z jeszcze wyższym bezpieczeństwem dzięki niezawodnym i pewnie działającym hamulcom.

Prosty system mocowania dopełnia perfekcję. Używane na obu nogach, pozwalają uzyskać skuteczność na poziomie 6,5 m/s², spełniającą wysokie standardy ustalone przez skike na przestrzeni ostatnich lat.

Hamulce Wahia dostarczane są z dwoma rodzajami płytek hamulcowych: do wąskich i do szerokich kół oraz ze wspornikiem umożliwiającym łatwe dopasowanie hamulca do kół.

Zawartość:
1 szt. Hamulec WAHIA, lewy lub prawy

7044
109 Items