Blog Archive

Kategoria

Recent Articles

Strona główna

Witam CIĘ.

Cieszę się, że zainteresowała Cię dyscyplina jaką jest jazda na nartorolkach. 

Na stronie znajdziesz garść niezbędnych informacji oraz możliwość zakupu sprzętu i akcesoriów. Polecam poklikać po kategoriach, przeczytać nagłówki. 

Jeżeli masz pytania, chętnie odpowiem jestem pod telefonem "większość dnia". Do dyspozycji masz również komunikator umieszczony na stronie. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A kim jestem, gdzie trafiłaś/eś?

Jestem użytkownikiem, samoukiem, na nartorolkach jeżdżę od 2014 roku. Co potwierdza, że Ty też opanujesz technikę.

Przed cross skatingiem sporo czasu spędzałem na rowerze MTB, łyżwach, rolkach, nartach. Uwielbiam aktywność na świeżym powietrzu.

Nartorolki zainteresowały mnie bo zauważyłem, przeczytałem, że uruchamiają ponad 90% ciała/mięśni podczas jednej aktywności. Dotychczas bieganie, jazda na łyżwach, rolkach czy rowerze wzmacniały tylko moje nogi, górne partie musiałem "dorabiać" na siłowni. Nartorolki wydawały się świetną alternatywą! Docelowo - teraz - SĄ ŚWIETNĄ ALTERNATYWĄ. 

Z racji tego, że nie lubię ograniczeń, moje pierwsze nartorolki zakupiłem (Skike V8 LiftCross R2) by jeździć w każdym terenie. Z czasem okazało się, że niestety V8 w każdym terenie nie dają rady. Zakupiłem nartorolki na większej oponie 200mm i to był strzał w dziesiątkę. Okazało sie, że sprzęt na szerszej oponie jest dużo bardziej stabilny i uniwersalny w terenie - można wjechać praktycznie wszędzie. 

W maju 2018 roku zostałem dystrybutorem/promotorem sportu, marki SKIKE.

Zakupiłem najnowszy model Skike V9 Fire i uważam, że to jedyne, właściwe, godne zabawy w terenie nartorolki. Dlaczego? Bo są najlżejsze, mają jednokierunkowe łożyska oraz ruchomą piętę - wszystko co najważniejsze!  

Dzisiaj zachęcam CIEBIE do zabawy, do ciągle niewielkiej grupy osób jeżdżących na nartorolkach. Odkryj sport, którego pozazdrości Ci niejeden znajomy! 

Ps.

Umiejętności typu jazda na łyżwach, rolkach bardzo pomagają. 

Strona główna

Jest 419 produktów.

Pokazano 1-12 z 419 pozycji

Aktywne filtry