Dostawa

Termin realizacji zamówienia umieszczony na podsumowaniu zamówienia w sklepie internetowym jest najbardziej prawdopodobnym czasem przygotowania towaru do wysyłki do Klienta. Ostateczny (wiążący) czas odbioru jest ustalany podczas kontaktu pracownika sklepu internetowego z Klientem.

Zamówienie złożone przez Klientów w dni powszednie po godzinie 14.00, soboty, niedziele oraz dni świąteczne będą opracowywane następnego dnia roboczego.

Zamówione produkty mogą zostać dostarczone pod wskazany adres na terenie Polski transportem własnym Sklepu lub pocztą kurierską albo mogą być odebrane przez Klienta bezpośrednio w Sklepie.

Towar dostarczany jest na koszt Klienta. Po złożeniu zamówienia cena dostawy jest wyliczana na podstawie taryfikatora firmy kurierskiej (koszt uzależniony jest od wagi towaru, jego objętości i odległości do miejsca dostawy) i podawana do akceptacji Klienta na etapie, gdy potwierdzane jest zamówienie.

Kupujący jest zobowiązany do odbioru zamówionego towaru. Kupujący może odmówić odbioru towaru w przypadku, gdy stwierdzi uszkodzenie przesyłki w momencie jej odbioru.

Dostawa obejmuje rozładowanie przesyłki z samochodu dostawczego; nie obejmuje wniesienia towaru do mieszkania lub domu.

Koszt usługi wykonywanej przez firmę kurierską zależy od rodzaju przesyłki (waga, rozmiar).