Home

Home

Witam CIĘ.

Cieszę się, że zainteresowała Cię dyscyplina jaką jest jazda na nartorolkach. 

Na stronie znajdziesz garść niezbędnych informacji oraz możliwość zakupu sprzętu i akcesoriów. Polecam poklikać po kategoriach, przeczytać nagłówki. 

Jeżeli masz pytania, chętnie odpowiem jestem pod telefonem "większość dnia".  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma Cross-Skating z nartorolkami terenowymi to autoryzowany przedstawiciel niemieckiego producenta firmy SKIKE - oraz zapalony użytkownik.

Jestem użytkownikiem, samoukiem, na nartorolkach jeżdżę od 2014 roku. Co potwierdza, że Ty też opanujesz technikę.

To co mnie wyróżnia to pasja do tego sportu. Wybierając ten rodzaj aktywności dla siebie możesz być pewnym, że fachowo pomogę w pierwszych krokach w doborze.

Przed cross skatingiem sporo czasu spędzałem na rowerze MTB, łyżwach, rolkach, nartach. Uwielbiam aktywność na świeżym powietrzu.

Nartorolki zainteresowały mnie bo zauważyłem, przeczytałem, że uruchamiają ponad 90% ciała/mięśni podczas jednej aktywności. Dotychczas bieganie, jazda na łyżwach, rolkach czy rowerze wzmacniały tylko moje nogi, górne partie musiałem "dorabiać" na siłowni. Nartorolki wydawały się świetną alternatywą! Docelowo - teraz - SĄ ŚWIETNĄ ALTERNATYWĄ. 

Z racji tego, że nie lubię ograniczeń, moje pierwsze nartorolki zakupiłem (Skike V8 LiftCross R2) by jeździć w każdym terenie. Z czasem okazało się, że niestety V8 w każdym terenie nie dają rady. Zakupiłem nartorolki na większej oponie 200mm i to był strzał w dziesiątkę. Okazało sie, że sprzęt na szerszej oponie jest dużo bardziej stabilny i uniwersalny w terenie - można wjechać praktycznie wszędzie. 

Na tą chwilę, z całą pewnością mogę napisać, że jako jedyny w POLSCE, przetestowałem wszystkie aktualnie dostępne modele i dobrze wiem, które ile dają, które dla Ciebie, na Twoje potrzeby.

W moim sklepie możesz spodziewać się dużych stanów magazynowych oraz codziennie szerszej oferty.

Chętnie również wypożyczam nartorolki.

Chociaż często bywa że wystarcza umówienie się na jazdę pod sklepem "pod moim okiem".

Zapraszam

There are 536 products.

Showing 1-12 of 536 item(s)

Active filters