ROLKI TERENOWE POWERSLIDE XC SKELETON (model L )

ROLKI TERENOWE POWERSLIDE XC SKELETON (model L )

zł1,599.00
Tax included

Doskonałe urządzenie treningowe dla początkującego

Kupując rolki otrzymasz kod do odblokowania Video Kursu - szkolenia z techniki jazdy łyżwą - wartości 99 zł. 

Quantity
Last items in stock

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Powerslide XC Skeleton - doskonałe urządzenie treningowe przewidziane na dobre drogi i ścieżki w okresie nie wilgotnym/nie zimowym

Rolka terenowa dzięki swoje konstrukcji (w szczególności elementu okalającego kostkę) jest łatwiejsza w prowadzeniu. Użytkujący np. narty biegowe, nartorolki dużą część czasu poświęcają na umiejętność kontrolowania stopy - która wywodzi się z mięśni okalających kostkę. W wymienionym sprzęcie, element okalający kostkę w dużej mierze wyręcza użytkownika, dając szybciej efekt komfortowego poruszania się. Niestety nieodbyte lekcję kontroli stopy przez "świadomość kostki" odbiją się po przejściu na modele wszechstronne, prawdziwie terenowe - na oponie 200mm - gdzie na nowo będzie trzeba budować poczucie równowagi. 

Model XC Skeleton jest najlepszym sprzętem dla początkującego, który chce bez obciążania stawów, z uruchomieniem mięśni barków, pleców, rąk i nóg zacząć przygodę ze sportem Cross-Skating. Dzięki szerokiej rozmiarówce i możliwości jazdy w swoim obuwiu - łatwy do ewentualnego odsprzedania. 

- model S pasuje dzieciom 

- model L pasuje osobom o rozmiarze stopy: od 38 - 48 

XC Skeleton TRINITY oferuje większą kontrolę, lepszą równowagę w stosunku do inny nartorolek. Niestety jak to w przyrodzie (coś za coś), rolki mają również znaczne ograniczania w stosunku do nartorolek - są wolniejsze, mozolniejsze, mniej wszechstronne bo bez łożyska jednokierunkowego i ruchomej pięty - często trzeba będzie oceniać trasę (jej przebieg) wedle możliwości XC Skeleton. 

Powerslide XC Skeleton wyposażony jest w opatentowany 3-punktowy system mocowania/regulowania - TRINITY.

Wyrafinowany system zamykania oparty jest na dużej klapie z klamrami zapadkowymi na górze i w pozycji 45 stopni oraz klamrą zapadkową w obszarze palców, aby idealnie zablokować stopę i zapewnić doskonałe wsparcie.

Bezpieczeństwo jest zagwarantowane dzięki hamulcowi manetkowemu z aluminiowym stemplem.

Nowa rama Trinity ma długi rozstaw osi, który zapewnia płynną jazdę. Opony CST 150mm i nierdzewne łożyska Wicked dopełniają ten świetny pakiet rolek terenowych. Nośność rolki 120 kg (w ubraniu). XC Skeleton to idealna rolka do odkrywania nowych granic Twojej wydolności i możliwości. 

Ps.

Cross-Skating.pl posiada takowy model - do przymierzenia - by rozwiać wątpliwościprzed podjęciem decyzji - ZAPRASZAMY. 

908230
1 Item

You might also like