CROSS-SKATING.PL | Hamulec WAHIA do nartorolek

Hamulec WAHIA do nartorolek

480,00 zł
Brutto

Skike WAHIA to uniwersalne hamulce do stosowania z każdym typem nartorolek, niezależnie od producenta, modelu czy konstrukcji - dla każdego nartorolkarza.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Hamulce skike WAHIA nie są w jakikolwiek sposób powiązane z rolkami, tylko z butami. To niezwykłe, rewolucyjne podejście decyduje o ich uniwersalności. Mogą być używane z dowolnym typem wiązania, dowolnym rodzajem i rozmiarem buta. Najważniejszą zaletą dla użytkownika jest pełna kontrola nad siłą hamowania, bez jakiegokolwiek pogorszenia właściwości jezdnych nartorolek.


Z całkowitą masą na poziomie 150 g, hamulce WAHIA są najlżejszym możliwym rozwiązaniem. Praktycznie nie zauważa się żadnego dodatkowego obciążenia na nodze. Nie ma też dodatkowego obciążenia w rejonie pięty, jak to ma miejsce w typowych hamulcach.

Dzięki hamulcom skike WAHIA, różnego rodzaju nartorolki terenowe, w tym nowe typy rolek skike, mogą być użytkowane z jeszcze wyższym bezpieczeństwem dzięki niezawodnym i pewnie działającym hamulcom.

Prosty system mocowania dopełnia perfekcję. Używane na obu nogach, pozwalają uzyskać skuteczność na poziomie 6,5 m/s², spełniającą wysokie standardy ustalone przez skike na przestrzeni ostatnich lat.

Hamulce Wahia dostarczane są z dwoma rodzajami płytek hamulcowych: do wąskich i do szerokich kół oraz ze wspornikiem umożliwiającym łatwe dopasowanie hamulca do kół.

Zawartość:
1 szt. Hamulec WAHIA, lewy lub prawy

7044
109 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.