KV+ VIKING QCD 70% carbon – kije biegowe i nartorolkowe z systemem CLIP
  • Nowy
Kije KV+ VIKING Clip 165 cm (70% carbon)
  • Kije KV+ VIKING Clip 165 cm (70% carbon)
  • Kije KV+ VIKING Clip 165 cm (70% carbon)

Kije KV+ VIKING Clip 165 cm (70% carbon)

349,00 zł
Brutto

KV+ VIKING QCD to sportowe kije z 70% włóknem węglowym, łączące sztywność z lekką sprężystością zwiększającą wytrzymałość na uderzenia. Trzonki o masie ok. 80 g/m dobrze przenoszą siłę, a jednocześnie skutecznie tłumią drgania. System QCD umożliwia szybką wymianę końcówek – w lecie kije mogą pracować jako nartorolkowe, a zimą jako biegowe. Uchwyt ELITE z korkiem oraz paski EVOLUTION CLIP gwarantują pewny, wygodny chwyt i łatwe wypinanie kijów. Świetny wybór dla ambitnych amatorów do intensywnych treningów

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

KV+ VIKING, 70% carbon – kije biegowe i nartorolkowe z systemem CLIP

Kije KV+ VIKING to sportowy model z 70% zawartością włókna węglowego, który łączy bardzo dobre przeniesienie siły z lekką sprężystością zwiększającą wytrzymałość na uderzenia. Dzięki zastosowaniu systemu QCD do szybkiej wymiany końcówek oraz pasków w systemie CLIP, VIKING doskonale sprawdzi się zarówno jako kij do narciarstwa biegowego, jak i do nartorolek.

KV+ VIKING – najważniejsze atuty:
• 70% włókno węglowe – dobry kompromis między sztywnością a wytrzymałością
• system CLIP – wygodne paski z szybkim wypinaniem
• uniwersalne zastosowanie: narty biegowe + nartorolki

Konstrukcja i materiał

  • Trzonki z 70% włókna węglowego – korzystny kompromis między niską masą, sztywnością a odpornością na uszkodzenia.
  • Optymalna sztywność zapewnia efektywne przenoszenie siły odbicia przy zachowaniu lekkiej amortyzacji.
  • Niska waga (ok. 80 g/m) pozwala na komfortową pracę ramion podczas dłuższych treningów.

Uchwyt i system CLIP

  • Ergonomiczny uchwyt (ELITE/SPORT) zapewnia pewny chwyt i dobre czucie kija w dłoni.
  • Paski EVOLUTION w systemie CLIP pozwalają na szybkie wpinanie i wypinanie dłoni z kija jednym ruchem.
  • Regulacja pasków umożliwia dopasowanie do dłoni i stylu jazdy, zapewniając kontrolę i komfort na długich trasach.

Zastosowanie: zima i lato

KV+ VIKING świetnie sprawdzi się jako uniwersalny kij dla osób trenujących przez cały rok. Z odpowiednią końcówką zimową będzie niezawodnym kijem do narciarstwa biegowego, natomiast po założeniu końcówki asfaltowej stanie się solidnym kijem do nartorolek lub treningu na twardym podłożu.

  • Narciarstwo biegowe – treningi i rekreacja, technika klasyczna i łyżwowa.
  • Nartorolki – treningi imitujące biegówki, przygotowanie do sezonu zimowego.
  • Trening całoroczny dla ambitnych amatorów i osób dbających o wszechstronną formę.

Długości i dobór kija

Kije KV+ VIKING dostępne są w szerokim zakresie długości, co umożliwia dopasowanie do wzrostu i stylu jazdy. Do techniki łyżwowej (dla nartorolek terenowych) zwykle wybiera się długość ok. 0,92 wzrostu użytkownika, a do klasyka ok. 0,86 wzrostu. Przy nartorolkach często stosuje się podobne wartości, dostosowując długość do preferencji i intensywności treningu.

Dla kogo?

  • Ambitni amatorzy szukający jednego, uniwersalnego kija na cały rok.
  • Osoby trenujące zarówno na nartach biegowych, jak i nartorolkach.
  • Użytkownicy, którzy oczekują dobrego stosunku ceny do jakości i trwałości sprzętu.

Podsumowanie

KV+ VIKING 70% carbon to wszechstronne kije dla tych, którzy chcą trenować przez cały rok z wykorzystaniem jednego, solidnego modelu. Połączenie 70% włókna węglowego, system CLIP sprawia, że VIKING jest świetnym wyborem zarówno na śnieg, jak i na asfalt.

KV/23P008
1 Przedmiot

Opis

Długość kija
165 cm

Reviews (0)

No customer reviews for the moment.


Add Review
Captcha

Questions (0)

No customer questions for the moment.


Your Question has been successfully sent our team. Thanks for question!
Ask a question
hide form
Captcha